Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator produkcyjny

"HOPPECKE BATERIE POLSKA" sp. z o.o.

  • Śródka (pow. poznański)

    Śródka (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa oraz nadzór nad pracą nowoczesnych maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Kontrolowanie i rejestracja parametrów procesu produkcyjnego.

  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie maszyny i jej bieżącą konserwację.

  • Utrzymanie standardów czystości: czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego.

  • Aktywny udział w procesie usprawnień.

  • Sporządzanie raportów produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych, przy obsłudze maszyn.

  • Umiejętności manualne i zmysł techniczny, pozwalający opanować obsługę urządzeń, właściwie zareagować na awarię, rozwiązać problem techniczny.

  • Podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej i produkcyjnej.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym (3 dni x 12 h pracy, 3 dni przerwy i ponownie 3 dni x 12 h pracy, 3 dni przerwy).

  • Co najmniej podstawowa umiejętność obsługi komputera.

  • Dokładność i zaangażowanie.

  • Motywacja do pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (+ premia miesięczna).

  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz bony na święta.

  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę w pracy oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań.

  • Imprezy okolicznościowe i integracyjne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinasowanie do posiłków

  • Bony na święta

HOPPECKE to największy w Europie, prywatny producent przemysłowych systemów magazynowania energii. Od 1927 roku firma rozwija się i produkuje w Niemczech, a od 2000 roku także w USA, Chinach oraz Polsce. Dzięki nieustannym działaniom badawczym i rozwojowym posiadamy w swojej ofercie wszystkie niezawodne i innowacyjne technologie magazynowania energii. Począwszy od bogatego spektrum produktowego, złożonego z baterii i ogniw wykonanych w technologii kwasowo-ołowiowej, nikolowo-kadmowej lub litowo-jonowej, poprzez kompletne systemy ładowania, kontroli i monitorowania, aż po sprzedaż energii i usługi projektowo – inżynieryjne. Wraz z opracowaniem przyszłościowych rozwiązań w zakresie magazynowania energii, HOPPECKE wnosi istotny wkład w rozwiązywanie problemów społecznych wynikających z realizacji globalnych celów ochrony klimatu i środowiska.

Ludzie są największą wartością firmy! Dajemy naszym pracownikom możliwość rozwoju, zdobywania nowych kompetencji i rozwijania własnego potencjału. Wciąż wyznaczamy sobie nowe, ambitne cele, odkrywamy nowych, utalentowanych ludzi i konsekwentnie poszerzamy obszary naszej działalności. Stawiamy na zarządzanie oparte na wzajemnym zaufaniu

i szacunku. Wierzymy w to, co robimy, dlatego poszukujemy takich jak my! Jeśli chcesz dołączyć do doświadczonego i energicznego zespołu tworzonego przez ciekawych ludzi i wnieść do niego coś od siebie, to właśnie na Ciebie czekamy!

Więcej informacji na stronie: www.hoppecke.pl

Przewiń do profilu firmy