Logo Pracuj.pl

Operator/programista CNC

ENGNRO firmie

11 200–16 800
brutto / mies.
  • Holandia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:
    tygodniowa
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie maszyn CNC (O.S. Fanuc/ HeidenHain/Siemens) z panelu maszyny
  • Operowanie maszyną CNC (Tokarki lub Frezarki, Prasa krawędziowa, centra obróbcze)
  • Ustawianie parametrów na maszynie

Nasze wymagania

  • Język angielski na poziomie conajmniej A2 (komunikatywny)
  • Znajomość oprogramowania Siemens/ HeidenHain/ Fanuc/ Mazak
  • Doświadczenie w pracy na tokarkach/frezarkach/prasie krawędziowej/centrach obróbczych
  • Doświadczenie w operowaniu i/lub programowaniu maszyn CNC (conajmniej 2-3 lata)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Motywacja i ogólna chęć do dalszego rozwoju :)
  • Samodzielność

Mile widziane

  • Umiejętność pracy z programem CAM
  • Prawo jazdy kategorii B (i własny samochód)
  • W przypadku frezerów mile widziane doświadczenie na frezarkach 5-osiowych
  • W przypadku centr obróbczych bardzo mile widziane doświadczenie na Fanucu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • Opiekę polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość nadgodzin
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem
  • Zapewniamy zakwaterowanie (pokój jednoosobowy, WiFi, w pełni wyposażony) oraz ubezpieczenie
  • Refundacja kosztów dojazdu z zakwaterowania do miejsca pracy
  • Wolne weekendy (w razie chęci możliwość pracy w soboty płatne 150%)
  • WYNAGRODZENIE: 550-800 EURO NETTO/TYDZIEŃ

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • jeden krótszy dzień pracy

ENGNR. oznacza technologię i postęp, w którym możemy wzmocnić pozycję talentów i kadry kierowniczej, łącząc ludzi i firmy.

Wierzymy, że twórcy przyszłości są marzycielami jutra.

To właśnie sprawia, że ENGNR. oznacza innowacyjną platformę specjalistów technicznych, w której możesz rozpocząć lub rozszerzyć swoją karierę, przenosząc ją na wyższy poziom.

Operator/programista CNC, Holandia