Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator - Programista CNC

GG TECH Polska Sp. z o.o. Sp.k.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Piątek (pow. łęczycki)

    Piątek (pow. łęczycki), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i programowanie frezarek numerycznych 5-cio lub 3 osiowych z użyciem CAM

  • Wykonywanie części zgodnie z rysunkiem technicznym,

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • Obsługa podstawowych przyrządów i narzędzi pomiarowych,

  • Znajomość mechanicznej obróbki metali,

  • Doświadczenie w frezowaniu 5-cio lub 3 osiowym,

  • Biegła znajomość dowolnego środowiska CAM (preferowany CREO lub HyperMill),

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w profesjonalnej narzędziowni,

  • Możliwość doskonalenia zawodowego

  • Dodatkowe premie do podstawowego wynagrodzenia

O nas

GG TECH to narzędziownia z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży mechanicznej. Założona w 2003 roku nieustannie zwiększa swój potencjał rynkowy. Początkowo jako mała firma usługowa oparta głównie na drobnych zleceniach i pracy samych właścicieli nieustannie rozwija swoją strukturę. Obecnie GG TECH to ok. 50 wysoce wykwalifikowanych pracowników i nowoczesny, bogato wyposażony park maszynowy. Stabilna pozycja rynkowa, ciągłe inwestycje i dbanie o najwyższą jakość sprawiają, że firma nasza to marka sama w sobie.