Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator - programista CNC sinumerik 840D

Domin Fluid Power Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.AO firmie

Domin Fluid Power Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A

Wojska Polskiego 20

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa frezarek lub tokarek sterowanych numerycznie,

  • Programowanie maszyn CNC w oparciu o dokumentację techniczną z pulpitu (układ sterowania SINUMERIK 840D),

  • Dobór odpowiednich narzędzi, parametrów i ustawień dla prawidłowego funkcjonowania procesu obróbki,

  • Nadzorowanie i wypełnianie dokumentacji towarzyszącej, przewodnika,

  • Ustawianie i uzbrajanie maszyn w oprzyrządowanie,

  • Nadzorowanie stanu technicznego maszyn oraz stanu innych środków technicznych wg istniejących procedur obowiązujących w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Doświadczenie w obszarze obróbki części ze stopów metali/stali za pomocą maszyn CNC (preferowane w procesach frezowania, toczenia),

  • Umiejętność kontroli wykonanych części za pomocą tradycyjnych urządzeń pomiarowych,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach ze sterowaniem Sinumerik 840D,

  • Znajomość rysunku technicznego.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej, innowacyjnej firmie,

  • pracę w młodym zespole,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Firma Domin Fluid Power Spółka z o.o. S.K.A. zajmująca się badaniami i rozwojem z zakresie innowacyjnych technologii w lotnictwie i produkcją zaawansowanych komponentów z tytanu, stali i aluminium.

Przewiń do profilu firmy