Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator/Programista frezarki CNC

EGZOTech Spółka z o.o.O firmie

5 548 brutto / mies.
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

EGZOTech Spółka z o.o.

Romualda Traugutta 6h

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa frezarki CNC (ustawianie parametrów, wprowadzanie korekt, kontrola pracy oraz realizacja planu produkcyjnego - obróbka detali aluminiowych oraz termoplastów).

  • Dobór narzędzi skrawających.

  • Wykonywanie nowych elementów na podstawie rysunku technicznego.

  • Końcowa kontrola jakości wykonywanych elementów.

  • Praca w oprogramowaniu typu CAM oraz realizacja korekt zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym.

  • Zapewnienie ciągłości dla produkcji elementów.

  • Nadzór nad infrastrukturą pomieszczenia badawczo - rozwojowego (B+R).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe, średnie techniczne lub wyższe.

  • Doświadczenie w obsłudze frezarek CNC.

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka cyfrowa, mikrometr itp.)

  • Kilkuletnie doświadczenie w przemyśle jako frezer.

  • Znajomość obsługi komputera na poziomie bardzo dobrym.

  • Dobra znajomość czytania rysunku technicznego / montażowego.

  • Chęć rozwoju i poszerzania kompetencji zawodowych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Jeżeli utożsamiasz się z wyżej wymienionymi atrybutami- to właśnie znaczy, że czekamy na Ciebie!

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie (elastyczne godziny i formy zatrudnienia, w tym umowy o pracę, zlecenie, kontrakty).

  • Pozytywną atmosferę w ambitnym i młodym zespole.

  • Rozwój kompetencji w zależności od Twoich zainteresowań.

  • Możliwość rozwoju osobistego oraz zdobywania nowych doświadczeń.

  • Szkolenia z zakresu systemów do zarządzania zadaniami, automatyzacji pracy, systemów zarządzania jakością.

  • Rzeczywisty wpływ na zdrowie i życie innych ludzi – pomagaj z nami najbardziej potrzebującym!

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

EGZOTech oficjalnie staje się najszybciej rozwijającą się firmą w Europie Środkowej w dziedzinie Healthcare & Life Sciences, drugą najszybciej rozwijającą się firmą w Polsce, piątą najszybciej rozwijającą się firmą w Europie Środkowej (spośród 18 krajów) w Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Firma w ciągu ostatnich czterech lat (2016-2019) osiągnęła 2932% wzrost przychodów. EGZOTech zdobył również specjalną nagrodę Impact Stars za wyraźny wymiar etyczny w sercu naszego modelu biznesowego.

Przewiń do profilu firmy