Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator - Programista maszyn CNC

DAKS Personal GmbH

  • Frankfurt am Main, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie i obsługa 5-osiowej frezarki ze sterowaniem HEIDENHAIN iTNC 530 oraz TNC 640

  • kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną

  • programowanie bezpośrednio na maszynie

  • dobór parametrów obróbki i ustawienia narzędzi

  • dobór sposobu mocowania obrabianych elementów

  • nadzorowanie pracy maszyny

  • bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów – produkcja jednostkowa

  • dbanie o stan techniczny maszyny

Nasze wymagania

  • Dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Własny samochód oraz prawo jazdy kat. B (mile widziane)

  • znajomość rysunku technicznego

  • znajomość technologii obróbki

  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych

  • doświadczenie w zakresie doboru narzędzi i parametrów obróbki

  • doświadczenie w zakresie samodzielnej pracy na tokarce CNC (dodatkowym atutem będzie znajomość sterowania Heidenhain, Siemens lub Philips)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym ubezpieczeniem (również członków rodziny)

  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

  • Atrakcyjne ponadtaryfowe wynagrodzenie od 19,00€ stawki godzinowej brutto płatne do 15-go dnia kolejnego miesiąca, zależne od posiadanych kwalifikacji

  • Płatny urlop wypoczynkowy

  • Dodatek urlopowy jak i świąteczny

  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

  • Odzież oraz obuwie robocze

  • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek bez dodatkowych opłat

  • Stałą opiekę ze strony DAKS Personal w języku polskim przez caly okres trwania umowy, pomoc w przydzieleniu odpowiedniej klasy podatkowej, pomoc w ubieganiu się o niemiecki zasiłek na dziecko Kindergeld, opieka medyczna oraz tłumaczenie dokumentów

  • Możliwość długofalowej współpracy

DAKS Personal GmbH jest niemiecką firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.

Przewiń do profilu firmy