Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator - programista maszyn CNC

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "Veyna" - Weyna i S-ka Spółka Jawna

    Od wielu lat firma VEYNA produkuje wypełnienia aluminiowe i PVC do drzwi zewnętrznych, przez co jest znanym partnerem wielu firm budowlanych i producentów stolarki aluminiowej i PVC.  Jesteśmy w tej chwili liderem na rynku polskim jeśli chodzi o firmy ze 100% kapitałem polskim. Rozwijamy sprzedaż do Niemiec i Francji.

    Więcej informacji na www.veyna.eu

    Miejsce pracy: Toruń
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • samodzielna obsługa frezarek CNC bądź lasera/plazmy
    • ustawianie maszyny pod dany detal (produkcja seryjna / jednostkowa),
    • optymalizacja programów, dobór optymalnych narzędzi, uzbrajanie i pomiar,
    • dobór właściwych parametrów obróbki w zależności od materiału i narzędzi,
    • wykonywanie niezbędnych obliczeń,
    • wstępna kontrola jakości wykonanych detali,
    • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi.

    Wymagania:

    • podstawowa znajomość programów typu CAD bądź CorelDraw
    • doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem i obsłudze frezarek CNC bądź lasera /plazmy
    • istnieje możliwość szkolenia dla osób z mniejszym doświadczeniem,
    • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
    • umiejętność posługiwania się przyrządami mierniczymi,
    • doświadczenie,
    • dyspozycyjność,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
    • mile widziany ukończony "kurs programowania maszyn cnc" (niekonieczny)

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, od 2000 netto do 2500 netto + atrakcyjnie płatne nadgodziny, praca jednozmianowa od 6 do 14:00 + ewentualne nadgodziny
    • umowę o pracę na pełen etat
    • stabilne zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym,
    • szansę rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznanie innowacyjnych rozwiązań,
    • możliwość szkolenia i poznawania najnowszych technologii wytwarzania,
    • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.