Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator/Programista tokarki CNC

  • Oostrum, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 28.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Oostrum
    Nr ref:(TTH/02/18)

    Opis stanowiska

    • Obsługa i programowanie tokarki CNC Mazak Super Quick Turn 200.
    • Praca z rysunkiem technicznym.
    • Ustawianie i mocowanie narzędzi.
    • Głównie produkcja jednostkowa małych elementów.
    • Utrzymanie maszyny i miejsca pracy w czystości.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na tokarkach CNC.
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.
    • Własny samochód - mile widziany.
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
    • Chęć do nawiązania dłuższej współpracy.

     Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Zatrudnienie na warunkach holenderskich.
    • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
    • Zakwaterowanie: płatne 87,50 euro tygodniowo.
    • Ubezpieczenie: płatne 21,91 euro tygodniowo.
    • Bezpłatne dojazdy do pracy.
    • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Holandii.

     Informacje dodatkowe:

    • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52 lub 77 543 18 53.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.