Oferta pracy

Operator - Prowadzący Linię

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32B

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prowadzenie linii produkcyjnej w obszarze napełniania i pakowania tj. zapewnienie ciągłości jej pracy i realizacji planu produkcyjnego

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, jakości i efektywności procesu produkcyjnego

  • Wykonywanie czynności w zakresie ustawiania parametrów, regulacji, zmiany formatów

  • Wykonywanie czynności w zakresie inspekcji oraz czyszczenia maszyn i urządzeń

  • Zapewnianie sprawności technicznej maszyn oraz wsparcia procesów TPM w obszarze produkcyjnym

  • Współpraca z serwisami technicznymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)

  • Znajomość procesu produkcyjnego w obszarze napełniania i pakowania

  • Umiejętności techniczne

  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym opartym o 4 zespoły pracowników

  • Komunikatywność i umiejętności pracy w grupie

  • Samodyscyplina oraz dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Zatrudnienie w nowoczesnym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, przedszkole firmowe, sklepik firmowy, multikarnet sportowy i wiele innych).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • sklepik firmowy

Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół ok 500 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firmą produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany, to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy