Logo Pracuj.pl

Operator Prowadzący Proces Produkcyjny

Mondelēz International w PolsceO firmie

  • Jankowice (pow. poznański)
    Jankowice (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego oraz bieżąca kontrola obsługiwanych maszyn i urządzeń
  • Obsługa zautomatyzowanych urządzeń procesowych w celu wytworzenia zgodnych ze specyfikacją mas czekoladowych oraz nadzień, obejmująca zależnie od procesu: zbiorniki surowców, pompy, wagi, dozowniki surowców, miksery, walce, konsze, karmelizatory
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą kontrola kluczowych parametrów jakościowych osiąganie ustalonych celów jakościowych, ilościowych oraz związanych ze stratami
  • Przestrzeganie zasad GMP i BHP

Nasze wymagania

  • Gotowość do nauki nowych procesów produkcyjnych
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Znajomość podstaw obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w grupie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym ( 4-brygadowym)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze urządzeń (najchętniej w branży spożywczej, chemicznej lub pokrewnej)
  • Znajomość zagadnień związanych z higieną żywności
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego oraz suwnic
  • Doświadczenie w środowisku LEAN/ TPM

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • MultiSport
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwości rozwoju i zdobycia uprawnień
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Nagrody jubileuszowe za staż pracy
  • Okolicznościowe paczki z produktami firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Mondelēz International w Polsce

Operator Prowadzący Proces Produkcyjny, Jankowice (pow. poznański)