Oferta pracy

Operator Prowadzący Proces Produkcyjny

Mondelēz International w Polsce

  • Jankowice (pow. poznański)

    Jankowice (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego oraz bieżąca kontrola obsługiwanych maszyn i urządzeń

  • Obsługa zautomatyzowanych urządzeń procesowych w celu wytworzenia zgodnych ze specyfikacją mas czekoladowych oraz nadzień, obejmująca zależnie od procesu: zbiorniki surowców, pompy, wagi, dozowniki surowców, miksery, walce, konsze, karmelizatory

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą kontrola kluczowych parametrów jakościowych osiąganie ustalonych celów jakościowych, ilościowych oraz związanych ze stratami

  • Przestrzeganie zasad GMP i BHP

Nasze wymagania

  • Gotowość do nauki nowych procesów produkcyjnych

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Znajomość podstaw obsługi komputera i pakietu MS Office

  • Komunikatywność i umiejętności pracy w grupie

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze urządzeń (najchętniej w branży spożywczej, chemicznej lub pokrewnej)

  • Znajomość zagadnień związanych z higieną żywności

  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego oraz suwnic

  • Doświadczenie w środowisku LEAN/ TPM

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwości rozwoju

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Program emerytalny – co miesiąc na Twoje indywidualne konto emerytalne odkładana jest równowartość 3.5% Twojego miesięcznego wynagrodzenia brutto (pokrywa to w pełni pracodawca)

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą i wypłaty świąteczne)

  • Wyprawki szkolne dla dzieci

  • Deputaty pracownicze - paczki z naszymi słodkimi produktami

  • Nagrody jubileuszowe

  • Nagrody finansowe i bonusy za Twoje pomysły usprawnień

  • Dodatkowy dzień wolny spoza puli urlopowej

  • Praca w środowisku o wysokiej kulturze bezpieczeństwa i jakości

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • nagrody jubileuszowe

Dzięki naszemu portfolio marek, takich jak ciastka Oreo i BelVita, czekoladki Cadbury Dairy Milk i Milka oraz gumę do żucia Trident, jesteśmy światowym liderem w produkcji ciastek i cukierków oraz drugą co do wielkości firmą na świecie w produkcji czekolady i gumy do żucia. Jesteśmy Mondeléz International, firmą działającą w ponad 80 krajach, zatrudniającą około 90 000 osób na całym świecie, a nasze marki są sprzedawane w około 165 krajach.

Naszym celem i wizją jest tworzenie kolejnych CHWIL RADOŚCI poprzez budowanie NAJLEPSZEJ FABRYKI CIASTEK NA ŚWIECIE

Przewiń do profilu firmy