Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Prowadzący Proces

MONDELEZ Fabryka Gum do Żucia

  • Skarbimierz (pow. brzeski)

    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za jakość produktu w obsługiwanym obszarze

  • Dokonywanie kontroli i badań zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi

  • Podejmowanie działań korekcyjnych i decyzji odnośnie zatrzymania/ wznowienia pracy linii w przypadku odstępstw w jakości produktu

  • Bieżąca kontrola parametrów obsługiwanego sprzętu/maszyn z umiejętnością szybkiej reakcji na ewentualne awarie sprzętu, bądź występujące problemy techniczne, wraz z wprowadzaniem właściwych korekt w ustawieniach parametrów

  • Współpraca z Inżynierami Procesu w celu ciągłej weryfikacji wiedzy na temat procesu

  • Bieżąca kontrola procesu pod kątem zużycia surowców. Odpowiedzialność za koszty surowców i materiałów w powierzonym obszarze

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym/ 4-brygadowym

  • Doświadczenie w pracy na obszarze produkcji oraz obsłudze maszyn min. 1 rok

  • Umiejętność obsługi technicznej maszyn oraz czytania dokumentacji technicznej

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach

To oferujemy

  • Umowę o pracę z Mondelēz

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premię do 10% wynagrodzenia oraz dodatki

  • Rosnące wynagrodzenie w ramach rozwoju i nabywania nowych kompetencji

  • Bezpłatny transport pracowniczy z Oławy, Nysy, Lewina Brzeskiego, Brzegu, Namysłowa, Wiązowa i wielu innych miejscowości

  • Paczki świąteczne

  • Dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego oraz dodatki świąteczne

  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Dodatkowa opieka medyczna – Luxmed

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • bezpłatny transport

  • dofinansowanie posiłków

Mondelēz International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki.

Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób.

Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w Mondelēz?

Wgryź się w naszą ofertę!

Przewiń do profilu firmy