Operator Przygotowania Produkcji

BASF Polska Sp. z o.o.

  • Innowacji 1, Środa Śląska
    Środa Śląska, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Innowacji 1

Środa Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za optymalną pracę urządzeń, w tym prowadzenie kontroli procesu.

  • Zapewnianie wymaganych substancji do procesu przygotowania masy katalitycznej.

  • Dozowanie substancji w procesie produkcji zgodnie z recepturą.

  • Wykonywanie podłączeń na instalacji.

  • Współpraca z innymi działami w zakładzie.

  • Zgłaszanie pomysłów mogących wpłynąć na usprawnienie wydajności, jakości (procesów, produktów) i bezpieczeństwa.

  • Dbanie o porządek na podległym obszarze (5S).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie podstawowe / średnie / zasadnicze zawodowe.

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym (24/7).

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi (sterowanie / przezbrajanie).

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (np. kontrola jakości lub praca przy linii produkcyjnej).

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

  • Podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera (Excel, Word).

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Dokładność w działaniu.

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie.

To oferujemy

  • Wyróżniamy się niestandardowymi benefitami: Program Wsparcia Pracowników EAP, opieka medyczna VIP, karta Lunch Pass oraz transport dla pracowników zmianowych.

  • Znajdziesz u nas także: pakiety darmowych ubezpieczeń, dofinansowanie karty MultiSport oraz programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkole on-line.

  • Możesz liczyć na: zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie chemicznej na świecie, Work Life Balance, możliwość korzystania z pracy zdalnej.

  • W pracy ważne są dla nas nasze wartości: innowacyjność, otwartość, elastyczność i atrakcyjność.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jako dostawca produktów chemicznych dla niemal wszystkich branż BASF utworzy samodzielną spółkę zależną, której działalność będzie koncentrować się w obszarze katalizatorów samochodowych, obrotu metalami szlachetnymi, recyklingu oraz powiązanych produktów i usług. Nowa grupa będzie działać pod nazwą BASF Environmental Catalyst and Metal Solutions i będzie ona w całości własnością BASF. BASF Environmental Catalyst and Metal Solutions będzie obecna w ponad 15 krajach świata i obejmie niemal 20 zakładów produkcyjnych oraz ponad 4 000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy