Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator/-rka wózka widłowego

  • Skawina, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.06.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zadzwoń lub wyślij smsa o treści – Praca Valeo na nr 882432688, 882432686, 734101764

    Skontaktujemy się z Tobą :)
    POSZUKUJEMY OPERATORÓW/-REK WÓZKÓW WIDŁOWYCH
    Miejsce pracy: Skawina k. Krakowa

    Obowiązki:

    • Przyjmowanie komponentów na magazyn
    • Przygotowanie komponentów do produkcji
    • Uzupełnianie stref magazynowych
    • Zabezpieczenie i wysyłka wyrobów gotowych
    • Przestrzeganie zasad BHP

    Wymagania:

    • Praca w systemie 3- zmianowym, 4- brygadowym
    • Sprawność fizyczna
    • Aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziane uprawnienia UDT

    Oferujemy:

    • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony);
    • Podwyżki roczne ustalane na podstawie otrzymanej oceny rocznej;
    • Comiesięczne dodatki od 20 do 30% do płacy zasadniczej (premia miesięczna,dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w niedziele i święta, możliwość płatnych nadgodzin);
    • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna z możliwością dołączenia całej rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport);
    • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
    • Dofinansowane posiłki na przyzakładowej stołówce Sodexo;
    • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikację;
    • Możliwość awansu i rozwoju;
    • Bezpłatny transport do pracy z kilkunastu miejscowości m.in. z Krakowa, Skawiny, Leńcz, Przytkowic, Paszkówki, Suchej Beskidzkiej, Rudnika, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Przeciszowa, Dobczyc, Myślenic, Palczy, Witanowic, Bachowic, Izdebnika.

    Kandydacie, jeśli Jesteś zdecydowany dołączyć do naszego zespołu, to już dziś wyślij swoje zgłoszenie!
    Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o., Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o, Valeo Siemens eAutomotive Sp. z o.o. oraz Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

    Chcąc wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

    “Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.