Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator robota prasy krawędziowej - Operator stanowiska spawania

Hapam Poland Sp. z o.o.O firmie

Hapam Poland Sp. z o.o.

ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 22/24

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za pracę robotów

  • Ustawianie maszyny na nowy detal oraz samokontrola jakości

  • Utrzymanie ciągłej pracy robotów

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pacy oraz maszyn w dobrym stanie

  • W razie trudności wspieranie innych kolegów

Nasze wymagania

  • Technika z podstawowym doświadczeniem mechanicznym

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Doświadczenie z maszynami CNC będzie dodatkowym atutem. Jeśli nie masz takiego doświadczenia, firma przeszkoli Cię w tym zakresie w ciągu od 6 do 12 miesięcy.

To oferujemy

  • Będziesz pracować w dobrych warunkach pracy oraz w przyjaznym otoczeniu.

  • Otrzymasz wsparcie od innych kolegów, którzy wykonują podobną pracę.

  • Miesięczne wynagrodzenie wynoszące od 4 500 do 5 500 zł brutto, w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.

  • Dodatek urlopowy i świąteczny, oraz premia roczna, premie te podwyższą Twoje wynagrodzenie o 15% do 20%.

  • Praca na 2 zmiany

  • 3 tygodnie wakacji letnich (lipiec / sierpień) podczas zamknięcia fabryki.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowy urlop

Hapam jest niezależnym producentem odłączników i uziemników wysokiego napięcia do podstacji zewnętrznych i wewnętrznych (zakres napięcia 36 kV - 800 kV) i dostarczył ponad 200.000 odłączników w ponad 100 krajach na całym świecie. Hapam prowadzi działalność w nowoczesnych i dobrze wyposażonych obiektach z fabrykami w Holandii, Polsce i Wietnamie. Nasza firma prowadzi ciągłą politykę ulepszania konstrukcji odłączników, w tym nowszych wymagań wynikających z rozwoju sieci odnawialnych w zakresie łączenia farm wiatrowych na lądzie i na morzu (dla AC i DC), co sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących producentów odłączników na świecie.

Stawiając na praktyczne rozwiązania, jakość wykonania jest u nas na pierwszym miejscu. Praca w Hapam to atrakcyjne i przyjazne środowisko pracy, w którym doceniamy umiejętności pracownika. Firma posiada zrobotyzowaną prasę krawędziową SAFAN oraz zrobotyzowane stanowisko spawania ROBWELDING..

Przewiń do profilu firmy