Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator robota spawalniczego

  • Sosnowiec, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    P.H.U - MARMONT - MARIUSZ PAWLAK

    witam. p.h.u marmont-jesteśmy firmą działającą w branży konstrukcyjno-spawalniczej,posiadamy własne zaplecze przy siedzibie firmy,ale głównie współpracujemy z dużymi ważnymi firmami na śląsku i wspomagamy ich swoimi pracownikami długoterminowo.

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Opis stanowiska:

    stanowisko-operator robota spawalniczego,,closs'do przeszkolenia ale z doświadczeniem, mile widziane uprawnienia na suwnice z poziomu ,0'praca na hali,na 3 zmiany,produkcja elementów maszyn budowlanych. praca na stałe-sosnowiec

    Wymagania:

    • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia

    Oferujemy:

    • umowę o prace-płaca 22 zł-24 zł na ręke

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.