Oferta pracy

Operator robota spawalniczego

P P H U JANUSZ KAPELAŃCZYK RENATA MOŃKAO firmie

5 000‐5 800 zł brutto / mies.
  • Zamoście 74, 98-337, Polska
    Strzelce Wielkie (pow. pajęczański), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

P P H U JANUSZ KAPELAŃCZYK RENATA MOŃKA

Zamoście 74

Strzelce Wielkie (pow. pajęczański)

Przedsiębiorstwo Kapelańczyk
Wzajemny szacunek, współpraca i technologia – to wartości, dzięki którym, z sukcesem tworzymy solidne produkty metalowe do branży meblarskiej, ogrodniczej oraz wyposażenia wnętrz.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Programowanie robota spawalniczego;
  • Przezbrojenia robota spawalniczego;
  • Wykonywanie bieżącej produkcji spawalniczej z wykorzystaniem robota;
  • Szkolenie innych operatorów;
  • Przygotowywanie form spawalniczych;

Wymagania:

  • Czytanie rysunku technicznego, zmysł techniczny;
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania uchwytów spawalniczych;
  • Umiejętności posługiwania się automatem spawalniczym MAG;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Sumienność, dokładność;
  • Umiejętność pracy w zespole;

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie techniczne;
  • Doświadczenie w spawalnictwie;
  • Doświadczenie w programowaniu maszyn CNC;
  • Obsługa komputera;

Oferujemy:

  • Dobrą płacę;
  • Elastyczne warunki zatrudnienia - różne możliwości w zależności od potrzeb;
  • Możliwość nauki, rozwoju i awansu (obsługa maszyn CNC, robotów, stanowisko Lidera, Kierownika, Planisty);
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy pracy z najnowszymi maszynami CNC;
  • Przyjazną atmosferę pracy;

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem.

Oferta skierowana jest do osób z polski lub z zagranicy.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała

Wynagrodzenie: 5 000,00zł - 5 800,00zł miesięcznie (brutto)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy