Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator robotów spawalniczych

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy,Ścierzyńscy Spółka JawnaO firmie

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy,Ścierzyńscy Spółka Jawna

aleja Jana Pawła II 12

Kruszyn (pow. włocławski)

Twój zakres obowiązków

  • montaż i przygotowanie elementów do spawania

  • nadzór nad pracą robotów spawalniczych

  • obsługa oprogramowania sterującego zintegrowanego z maszyną

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • umiejętność posługiwania się szlifierkami ręcznymi

  • umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi np. suwmiarką

  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz chęci uczenia się i podnoszenia kwalifikacji;

  • samodzielność i sumienność

To oferujemy

  • Uczciwe wynagrodzenie – uzależnione od posiadanych kompetencji oraz osiąganych wyników pracy – oparte o rynek i sprawiedliwą ocenę pracy.

  • Bezpieczeństwo – stałą pracę w firmie o dobrej pozycji rynkowej, kierującej się wartościami.

  • Perspektywy – możliwość rozwoju zawodowego (edukacja, szkolenia, klarowne ścieżki kariery, fascynujące projekty).

  • Samodzielność - możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów i realizacji projektów.

  • Zespół – pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjazną atmosferę, wsparcie podczas procesu wdrożenia w nowe obowiązki.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Idealnie jeśli:

  • masz doświadczenie w zakresie obsługi robotów spawalniczych lub innych

  • masz uprawnienia do spawania w metodzie TIG

  • masz uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Warto wiedzieć, że w Firmie Instal Projekt:

  • Szanujemy się wzajemnie

  • Dbamy o bezpieczeństwo

  • Konsekwentnie i odpowiedzialnie rozwijamy się

  • Pracujemy zespołowo