Operator Równiarki

TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.kO firmie

  • ul, Łojewo 70, 88-101, Polska
    Łojewo (pow. inowrocławski), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

ul

Łojewo (pow. inowrocławski)

Firma specjalizująca się w robotach ziemnych, drogowych i hydrotechnicznych, w wydobywaniu kruszyw naturalnych, usługach sprzętem budowlanym, wykonująca prace rozbiórkowe, świadcząca usługi rekultywacji terenów, usługi transportowe oraz wynajem ciężkiego sprzętu budowlanego, usługi kruszenia gruzu poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Łojewo

Wymagania:

  • uprawnienia operatora równiarki (książka uprawnień) I-III klasa
  • doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku
  • obowiązkowość i sumienność
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B
Zadania na stanowisku:
  • wykonywanie prac ziemnych
  • obsługa koparki zgodnie z zasadami bezpieczeństwa
  • współpraca z zespołem realizującym projekt

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobre i stabilne warunki pracy
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia, za pomocą przycisku.

Do każdej oferty prosimy dołączyć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy