Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator rozlewu

  • Pilawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 28.12.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    W związku z intensywnym wzrostem produkcji u naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży farb i lakierów - poszukujemy do zatrudnienia osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pilawa
    Numer referencyjny: 0t5800000ZtV7UAAV

    Obowiązki:

    • zapewnienie prawidłowego rozlewu i pakowania produkowanych wyrobów,
    • obsługa linii produkcyjnej,
    • prowadzenie i zapisywanie wyników kontroli jakości wyrobów,
    • prowadzenie rejestru zdarzeń podczas rozlewu,
    • wykonywanie przezbrojeń maszyny na inne formaty,
    • czyszczenie i konserwacja maszyny,
    • podstawowa obsługa techniczna i zgłaszanie usterek do działu utrzymania ruchu.

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie na produkcji,
    • chęci do pracy dwu- lub trzyzmianowej od poniedziałku do piątku,
    • chęci do przyuczenia się do nowych obowiązków,
    • mile widziane osoby, które posiadają uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

    Oferujemy:

    • długoterminową umowę o pracę na pełen etat,
    • wynagrodzenie podstawowe + premia,
    • po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia + dodatki,
    • kilkudniowe przeszkolenie w pełni płatne i zaliczane do czasu pracy,
    • dodatkowe benefity pozapłacowe: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, zniżki na zakup produktów firmy,
    • możliwość dowozu pracowników z miejscowości oddalonych od miejsca pracy pow. 50 km,
    • oferta pracy tymczasowej.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis