Operator rozściełacza asfaltu

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

    DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

    Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    OPERATOR ROZŚCIEŁACZA ASFALTU
    Miejsce pracy: Kraków (okolice)

    Opis stanowiska:

    • praca w brygadzie przy realizacji projektów
    • praca przy robotach drogowych i okołodrogowych (prace porządkowe, odtworzeniowe)
    • obsługa rozściełacza asfaltu

    Wymagania:

    • min. 1 rok doświadczenia w podobnych pracach
    • uprawnienia oraz umiejętność obsługi rozściełacza asfaltu
    • umiejętność pracy w zespole
    • sumienność, dokładność

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
    • konkurencyjne stawki
    • pracę od poniedziałku do piątku i dwie soboty w miesiącu
    • pracę na nowoczesnym sprzęcie
    • możliwość rozwoju
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę DEKRA Praca Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)".

    Administratorem danych jest Dekra Praca sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 30-644, ul. Puszkarska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom