Oferta pracy

Operator rozściełacza

CEMEX Polska Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa rozściełacza przy pracach związanych z układaniem nawierzchni z mas bitumicznych/ betonowych i budową dróg;

  • Wykonywanie pomiarów wysokościowych na budowie;

  • Kontrola prac prowadzonych przez podwykonawców;

  • Odpowiedzialność za stan techniczny sprzętu budowlanego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie;

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora rozściełacza mas bitumicznych/ betonowych;

  • Aktualne uprawnienia na zespoły maszyn do rozkładania mas bitumicznych/ betonowych;

  • Dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność , zaangażowanie;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy układaniu posadzek/ nawierzchni betonowych;

  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia do obsługi drobnego sprzętu budowlanego lub drogowego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń (m.in. dostęp do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, nagrody za osiągnięcia, itp.);

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus atrakcyjny system premiowy;

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń;

  • Bezpieczne miejsce pracy zgodne z przepisami BHP.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop