Oferta pracy

Operator Sap – Młodszy Specjalista IT

Eurocash S.A.O firmie

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Grupa Eurocash:
to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
OPERATOR SAP – MŁODSZY SPECJALISTA ITNumer ref.: Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Monitorowanie interface’ów pomiędzy systemami IT i obsługa błędów.
  • Ścisła współpraca z klientem wewnętrznym - zapewnienie profesjonalnego wsparcia w zakresie bieżących zapytań.
  • Obsługa zleceń związanych z transferem danych.
  • Kooperacja z drugą linią wsparcia i firmami zewnętrznymi.

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie informatyczne
    (min. średnie lub jesteś studentem).
  • Lubisz pracę zespołową i potrafisz pracować z ludźmi.
  • Wiesz jak organizować swoją pracę - nie tylko lokalizujesz
    problemy, ale potrafisz je rozwiązać.
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Docenimy, jeśli posiadasz doświadczenie związane z obsługą
    i monitoringiem systemów informatycznych (praca operatorska).
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza na temat środowiska SAP oraz Oracle.

Co dla Ciebie mamy?

  • Stabilną pracę w Centrum Kompetencyjnym IT 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w stabilnej firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku.
  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.
  • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy w Komornikach.
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez „Aplikuj”!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy