Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Serwisant

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Kimball Electronics Poland produkujemy wysokiej jakości wyroby elektroniczne i urządzenia medyczne. Jesteśmy liderem wśród firm z sektora Elektroniki w Polsce.

    Znajdujemy się w gronie Gazel Biznesu, w czołówce rankingu 100 największych firm Wielkopolski i w pierwszej 500-ce największych firm w Polsce.

    Obecnie nasz zespół chcielibyśmy wesprzeć osobą na stanowisku:
    OPERATOR SERWISANT

    miejsce pracy: Tarnowo Podgórne, powiat poznański, nr ref: OS/04/18

    Urzymujemy partnerskie relacje z pracownikami.
    Ich zdanie się liczy.

    Praca w czystych klimatyzowanych pomieszczeniach. Dobre zaplecze socjalne.

    Wysokie normy jakościowe produkcyjne, pracujemy w zaawansowanych technologicznie parkach maszynowych.

    Osiem nowoczesnych fabryk na całym świecie. Blisko 600 nowoczesnych maszyn w fabryce w Tarnowie Podgórnym.

    Zawsze płatne na czas. Dodatkowe pakiety socjalne. Dofinansowanie do karty Multisport, wypoczynku urlopowego, bony świąteczne, pożyczki mieszkaniowe.

    Rozwój pracowników jest jednym ze strategicznych celów naszej firmy. Dajemy możliwość awansu.

    Czekamy na Ciebie!

    Chcesz wiedzieć, o co pytamy na spotkaniach rekrutacyjnych, zajrzyj na: www.pracujwkimball.pl

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w systemie 3-zmianowym,
    • Pracę w nowoczesnej międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
    • Dofinansowanie do karty Multisport bądź prywatnej opieki medycznej,
    • Coroczne podwyżki,
    • Bezpłatną opiekę stomatologiczną,
    • Nagrody finansowe i rzeczowe za zgłaszane pomysły usprawnień,
    • Nagrody finansowe za polecenia potencjalnych pracowników w rekrutacjach,
    • Możliwość angażowania się w inicjatywy społeczne pracowników (m.in. akcje charytatywne i sportowe),
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, kasy zapomogowo-pożyczkowej,
    • W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych:
    • bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku (tzw. „wczasy pod gruszą”),
    • Dofinansowanie do dojazdu do firmy za pomocą komunikacji podmiejskiej.

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa urządzeń automatycznych i ręcznych do montażu i wymiany elementów elektronicznych i mechanicznych, lutowania i testowania zgodnie z instrukcjami,
    • Umiejętne posługiwanie się dokumentacją,
    • Czytanie i analizowanie schematów elektronicznych,
    • Kontrola półproduktów lub produktów,
    • Sprawdzanie materiału pod względem jakościowym w zakresie opisanym w instrukcjach,
    • Przenoszenie lub transportowanie materiałów, półfabrykatów i wyrobów gotowych wewnątrz wydziału.

    Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają następujące kwalifikacje:

    • Wykształcenie średnie techniczne (elektronika),
    • Uprawnienia do obsługi urządzeń automatycznych i ręcznych do montażu elementów elektronicznych i mechanicznych, lutowania i testowania (uprawnienia eksploatacyjne SEP 1KV, IPC 7711/21),
    • Podstawowa znajomość czynności obsługi komputera,
    • Znajomość technologii wytwarzania w przemyśle elektronicznym,
    • Doświadczenie na stanowisku serwisanta urządzeń elektronicznych.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów
    (CV, list motywacyjny)
    do dnia 14 maja br. koniecznie z nr ref. w temacie na adres:

    KIMBALL ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.
    ul. Poznańska 1c,
    62-080 Tarnowo Podgórne
    lub klikając w przycisk aplikowania

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami