Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Składarko-Sklejarki

IPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Johannesa Gutenberga 1

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyny składająco-klejącej.

Nasze wymagania

  • 2- letnie doświadczenie w pracy przy maszynach składająco-klejących z systemem tłoczenia Braille’a i HHS,

  • umiejętność bieżącej kontroli wytwarzanych produktów pod względem jakościowym i ilościowym,

  • terminowa realizacja wyznaczonych zadań,

  • dokonywanie systematycznych zapisów wykonywanych czynności,

  • dyspozycyjność,

  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym.

To oferujemy

  • pracę na nowoczesnym parku maszynowym,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o wysoko ugruntowanej pozycji na rynku,

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i efektów pracy,

  • pracę w przyjaznym środowisku,

  • możliwości rozwoju umiejętności zawodowych,

  • praca w systemie 3-zmianowym,

  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,

  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Firma IPAK Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu to dynamicznie rozwijająca się drukarnia offsetowa specjalizująca się w produkcji opakowań z tektury litej.

Przewiń do profilu firmy