Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator SMED

Freudenberg Sealing Technologies Sp. z o.o.

  • Brzostek (pow. średzki)

    Brzostek (pow. średzki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie wymian form produkcyjnych

  • utrzymanie narzędzi produkcyjnych w dobrym stanie poprzez ich przeglądy, konserwację i czyszczenie

  • współudział w naprawach form produkcyjnych

  • wsparcie prac w ramach działu Utrzymania Ruchu

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu „0”

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • doświadczenie w dziale Utrzymaniu Ruchu / Produkcyjnym w zakładzie przemysłowym

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane

  • znajomość form wtryskowych

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowym dynamicznie rozwijającym się oddziale koncernu o stabilnej pozycji na rynku

  • umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z naszą firmą

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia

  • premię regulaminową

  • premię frekwencyjną i nagrodę roczną za frekwencję

  • możesz również liczyć na okazjonalne akcje takie jak Dzień Chłopca, Dzień Kobiet, Dzień doceniania itp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • śniadania w każdy czwartek

  • akcje i konkursy dla twoich dzieci

  • refundacja okularów korekcyjnych

  • premia za polecenie kandydata do pracy

  • premia za szkolenie nowego pracownika