Operator specjalistycznego sprzętu transportu ciężkiego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FELBERMAYR POLSKA sp. z o.o.

    Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Praca ma charakter delegacyjny.

    Główny zakres obowiązków:

    • obsługa specjalistycznych wagonów niskopodwoziowych do przewozu generatorów i transformatorów
    • podczas braku przewozów bieżąca konserwacja taboru kolejowego, różne prace warsztatowo-porządkowe

    Od kandydatów oczekujemy:

    • minimum wykształcenia zawodowego lub średniego, mile widziane o kierunku technicznym
    • doświadczenia w zakresie obsługi maszyn
    • prawa jazdy kat. B (czynnego)
    • umiejętności dobrej organizacji pracy
    • umiejętności pracy w zespole

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa od 3000 zł + PREMIA
    • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
    • 3 miesięczny okres próbny podczas którego pracownik zostanie przyuczony do wykonywanej pracy
    • po przejściu okresu próbnego stawka godzinowa wzrasta o 22%
    • przejrzysty system wynagradzania uzależniony od przepracowanych godzin / ilości przejazdów
    • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej
    • szeroki pakiet świadczeń socjalnych
    • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

    Kontakt:

    • Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych.

    • Uprzejmie prosimy o podanie w CV informacji na temat dyspozycyjności (od kiedy może Pan podjąć pracę) i oczekiwań finansowych.

    • W przypadku zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną prosimy o zabranie dokumentów poświadczających zatrudnienie i wykształcenie.

    Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzul:

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Felbermayr Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych przeze mnie w niniejszych dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Felbermayr Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

    1. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informuję, iż Administratorem Pana danych osobowych jest Felbermayr Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej 10.

    2. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

    3. Pana dane osobowe będą przechowywane:

    • dla celów rekrutacji - w przypadku zgody na przetwarzanie jedynie na potrzeby obecnej rekrutacji - przez okres jej trwania,

    • dla celów rekrutacji - w przypadku zgody dla obecnej i przyszłych rekrutacji - przez okres 12 miesięcy,

    • dla celów archiwalnych - na potrzebę ochrony przed roszczeniami - przez okres przedawnienia Pani/Pana roszczeń związanych z przebiegiem procesu rekrutacyjnego.

    4. Posiada Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

    5. Ma Pan prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, gdy uzna Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.