Oferta pracy

Operator Sprzętu Budowlanego

Menard Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Firma budowlana Menard Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku
poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

OPERATOR SPRZĘTU BUDOWLANEGO

Numer ref.: Miejsce pracy: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę sprzętu budowlanego oraz dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy przy obsłudze sprzętu budowlanego – mile widziane
  • Posiadanie uprawnień i kwalifikacji do obsługi sprzętów budowlanych (m.in., koparko-ładowarki, ładowarki, wielozadaniowe nośniki osprzętu, koparki gąsienicowe, palownice) – mile widziane
  • Gotowość do pracy na budowach prowadzonych przez Firmę na terenie Polski
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę w specjalistycznej firmie geotechnicznej o ugruntowanej pozycji, dającej możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Dodatkowo zapewniamy atrakcyjne warunki pracy, konkurencyjne  wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość wyjazdu na kontrakty prowadzone przez Firmę za granicę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Menard Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Powązkowska 44c, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy