Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator sprzętu ciężkiego

TMS International Poland sp. z o.o.O firmie

3 5004 700 brutto / mies.
  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako operator sprzętu ciężkiego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • minimum 2–letnie doświadczenie, zdobyte na podobnych stanowiskach związanych z obsługą sprzętu ciężkiego,

  • uprawnienia: Żuraw II Ż (również IŻ) / Ładowarka kl 1 / (posiadanie aktualnych wymaganych uprawnień),

  • praktyczna znajomość konstrukcji, zasad działania maszyn i urządzeń;

  • zdolności organizacyjne i umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu,

  • umiejętność pracy w zespole i efektywnej współpracy.

To oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

  • motywacyjny system wynagradzania powiązany z osiąganymi wynikami pracy,

  • możliwość zawodowego rozwoju w rozwijającej się firmie, poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji,

  • pakiet socjalny,

  • karty sportowe i podarunkowe,

  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci, grusze)

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia

  • prywatna opieka medyczna.

Szczegółowe informacje dotyczące wynagrodzenia:

  • Wskazane wynagrodzenie to widełki ze wszystkimi składnikami płacowymi.