Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator sprzętu ciężkiego

Bioeko Grupa TAURON sp. z.o.o.O firmie

Bioeko Grupa TAURON sp. z.o.o.

Energetyków 15

Jaworzno

Kim jesteśmy?

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.
Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.
Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Twoje zadania

  • obsługa i konserwacja środków transportu w szczególności ciągników rolniczych z przyczepą;
  • transport wewnątrz zakładowy ubocznych produktów spalania;
  • obsługa sprzętu ciężkiego, innych maszyn i urządzeń zgodnie z umiejętnościami i posiadanymi uprawnieniami;
  • realizacja zadań wynikających z bieżącej obsługi urządzeń oraz obsługiwanych zakresów, zgodnie z poleceniami przełożonego i służb GRUPY TAURON, zgłaszanie i ewidencja usterek;
  • dbałość o powierzony sprzęt, raportowanie o zauważonych nieprawidłowościach w pracy sprzętu, wykonywanie prac remontowo-serwisowych przy sprzęcie.

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie zawodowe;
  • roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • prawo jazdy kat. T lub B+C;
  • znajomość budowy i podstaw mechaniki sprzętów ciężkich;
  • umiejętności z zakresu mechaniki sprzętów ciężkich;
  • kierowanie ciągnikiem rolniczym z przyczepą;
  • podstawowa obsługa komputera.

Mile widziane

  • wykształcenie średnie-preferowane kierunki techniczne;
  • uprawnienia na ładowarki jednonaczyniowe kl. I-III, prawo jazdy kat. C;
  • doświadczenie w pracy na zakładzie typu elektrownia\elektrociepłownia;
  • fachowość, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Program
    wdrożeniowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie
    do wypoczynku
  • Karta
    Multisport
  • Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

Oferta różni się w zależności od Spółki/lokalizacji.
Sprawdź podczas rozmowy rekrutacyjnej, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem https://bioeko.tauron.pl/-/media/offer-documents/biomasa/klauzule/klauzula-rekrutacja.ashx

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Spółka: Bioeko Grupa TAURON sp. z o.o.

Lokalizacja: Jaworzno

Ogłoszenie archiwalne