Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator sprzętu do badań

REMEAO firmie

REMEA

Powązkowska 44

Warszawa

Firma REMEA A Sp. z o.o. to jedna ze spółek koncernu budowlanego Vinvi Construction. Spółka zajmuje się remediacją terenów zanieczyszczonych w tym gruntów, wód gruntowych oraz pochodnych (szlamy, osady denne, odpady) głównie w zakresie usuwania substancji ropopochodnych, metali ciężkich oraz substancji niebezpiecznych. Spółka jest zaangażowana w zintegrowane problemy budownictwa lądowego, wodnego oraz ochrony środowiska i jest w stanie projektować, wykonywać oraz kontrolować każde zadanie, które dotyczy wzmocnienia gruntu oraz remediacji zanieczyszczonego gruntu i wody gruntowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę sprzętu do badań geotechnicznych (sonda statyczna CPTu, wiertnica) oraz dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania:

  • Minimum 1rok doświadczenia w pracy przy obsłudze sprzętu do badań geotechnicznych
  • Gotowość do pracy na budowach prowadzonych przez Firmę na terenie Polski
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii C

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę w specjalistycznej firmie geotechnicznej o ugruntowanej pozycji, dającej możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Dodatkowo zapewniamy atrakcyjne warunki pracy, konkurencyjne  wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość wyjazdu na kontrakty prowadzone przez Firmę za granicę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do REMEA z siedzibą w Warszawie przy ul. Powązkowska 44c, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne