Logo Pracuj.pl

Operator sprzętu drogowo-budowlanego

Colas PolskaO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • praca przy robotach drogowych i bitumicznych
  • obsługa maszyn drogowo-budowlanych (w przypadku posiadania odpowiednich uprawnień - walec, układarka) lub roboty drogowe (Robotnik drogowy / Bitumiarz)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w realizacji robót drogowych i bitumicznych
  • zainteresowanie długoterminowym, stabilnym zatrudnieniem

To oferujemy

  • umowa o pracę w międzynarodowej firmie
  • praca lokalna ze sporadycznymi delegacjami
  • dofinansowana prywatna opieka medyczna
  • możliwość zdobywania uprawnień – kursy i egzaminy finansuje firma
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • dofinansowanie do zorganizowanych wakacji i półkolonii dzieci
  • świadczenie świąteczne
  • premie miesięczne
  • premie za pracę w soboty
  • dofinansowanie karty Multisport i ubezpieczenia grupowego
  • nagroda roczna

COLAS jako światowy lider w branży drogowej zatrudnia ponad 60.000 pracowników na całym świecie.

COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie funkcjonuje i rozwija działalność poprzez dwie Spółki: COLAS Polska - sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa - sektor wydobywczy.

W 2019 roku COLAS Polska przejął od jednego z liderów budownictwa drogowego 11 wytwórni MMA, wraz z laboratoriami, jednostkami sprzętowymi oraz brygadami bitumicznymi, jednocześnie uzyskując status przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym.

Operator sprzętu drogowo-budowlanego, Łódź