Oferta pracy

Operator sprzętu

Grupa ENERISO firmie

  • Jaroszów (pow. świdnicki), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Aktualnie do naszego Zakładu w Jaroszowie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa eksploatacyjna i techniczna powierzonej maszyny (m.in. spycharka, ładowarka, traktor z przyczepą)
  • Eksploatacja składowiska odpadów i infrastruktury przyległej
  • Wykonywanie drobnych napraw przy powierzonej maszynie

Co jest dla nas ważne:

  • Uprawnienia na wszystkie typy spycharek, ładowarek oraz uprawnienia na koparki
  • Prawo jazdy kat. B+E lub C+E
  • Mile widziane inne uprawnienia
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność

 Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
  • Przyjazną atmosferę
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość skorzystania z różnorodnych benefitów - m.in. bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świadczenia przedświąteczne, dopłaty do wypoczynku

Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.eneris.pl

Ogłoszenie archiwalne