Oferta pracy

Operator sprzętu - Łódź (K/M)

Mondi Recykling Polska Sp.z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • ul. Zbąszyńska 6A, 90-001 Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb

Twoje zadania:

  • Obsługa prasy hydraulicznej (belownicy), ładowarki teleskopowej, wózka widłowego z zamontowanym chwytakiem do bel oraz innych maszyn i urządzeń;
  • Obsługa w zakresie przyjmowania i odbioru surowców wtórnych, prowadzenie załadunku i rozładunku podstawionych pojazdów;
  • Wykonywanie prac dotyczących segregowania i przygotowywania surowców do dalszego przerobu, w zależności od ich rodzaju, gatunku i przeznaczenia;
  • Przygotowywanie surowców zgodnie z wymaganiami jakościowymi;
  • Oznaczanie materiału posortowanego;
  • Optymalne rozlokowanie surowca przygotowanego do wysyłki;
  • Ścisła współpraca z brygadzistą, logistykiem, kierowcami i pozostałymi pracownikami zakładu w celu optymalizacji i maksymalnej efektywności pracy.

Twój profil:

  • Niezbędne doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego;
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych podnośnikowych II WJO, mile widziane uprawnienia klasy I WJO.
  • Prawo jazdy kat. C;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze ładowarki teleskopowej i/lub prasy hydraulicznej (belownicy);
  • Wykształcenie zawodowe;
  • Znajomość mechaniki pojazdów i maszyn;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Skrupulatność i sumienność;
  • Umiejętność pracy w grupie.

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładamy wyjątkowych starań aby wraz z pracownikami wspólnie przyczyniać się do sukcesu firmy poprzez rozwój pasji skutecznego działania

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz

Skontaktuj się z nami!

Mondi Świecie S.A,  tel: +48 52 332 1315
http://bit.do/operatorsprzetuMRP  [email protected] | mondigroup.com | mondijobs.pl
Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy