Operator Spycharki

  • Gniezno, Trzemeszno, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-05-17
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-06-16)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma specjalizująca się w robotach ziemnych, drogowych i hydrotechnicznych, w wydobywaniu kruszyw naturalnych, usługach sprzętem budowlanym, wykonująca prace rozbiórkowe, świadcząca usługi rekultywacji terenów, usługi transportowe oraz wynajem ciężkiego sprzętu budowlanego, usługi kruszenia gruzu poszukuje kandydatów na stanowisko:
    OPERATOR SPYCHARKI
    Siedziba firmy: Łojewo (pow. inowrocławski)
    Miejsce pracy: budowa drogi ekspresowej S- 5 (Rogowo)

    Wymagania:

    • uprawnienia operatora spycharki (książka uprawnień) I-III klasa
    • doświadczenie zawodowe min. 2-letnie
    • obowiązkowość i sumienność
    • dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu
    • prawo jazdy kat. B

    Zadania na stanowisku:

    • wykonywanie prac ziemnych
    • obsługa spycharki zgodnie z zasadami bezpieczeństwa
    • współpraca z zespołem realizującym projekt

    Oferujemy:

    • dobre i stabilne warunki pracy (umowa o pracę)
    • wynagrodzenie: 4.000 zł netto + premie
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • zakwaterowanie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
    w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia, za pomocą przycisku.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Do każdej oferty prosimy dołączyć klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".