Logo Pracuj.pl

Operator Spycharki

TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • Łojewo (pow. inowrocławski)
    Łojewo (pow. inowrocławski), kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac ziemnych
  • obsługa koparki zgodnie z zasadami bezpieczeństwa
  • współpraca z zespołem realizującym projekt

Nasze wymagania

  • uprawnienia operatora spycharki (książka uprawnień) I-III klasa
  • doświadczenie zawodowe min. 2-letnie
  • obowiązkowość i sumienność
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobre i stabilne warunki pracy
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Firma specjalizująca się w robotach ziemnych i drogowych.

Operator Spycharki, Łojewo (pow. inowrocławski)