Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator spycharki

Eurovia Polska S.A.

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • miejsce pracy: okolice Tarnowa, Szczurowa oraz teren województwa podkarpackiego

  • obsługa spycharki przy wykonywaniu prac drogowych

  • dbanie o powierzony sprzęt

  • przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi spycharki

  • umiejętność obsługi systemu do niwelacji

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy w zespole i dokładność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • pracę lokalną i codzienne powroty na bazę

  • pracę na nowoczesnych maszynach

  • pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

  • program poleceń pracowniczych

  • szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, bony do sklepów i wiele innych

  • dofinasowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS

  • możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • wyprawka dla dziecka

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI – jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy