Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. 1. Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych jest spółka DROKAN S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głuszyna 135. 2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła Pan/Pani dokumenty aplikacyjne. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 221 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z dnia 16 maja 2018 roku, poz. 917, ze zm.) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1). 3. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. 5. Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego. 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator stabilizatora

DROKAN S.A.

  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 26 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

DROKAN S.A.

Głuszyna 135

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa ciężkich maszyn budowlanych i drogowych - stabilizatora,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracą maszyn,

  • wykonywanie innych prac drogowych,

  • praca w delegacji na terenie całego kraju.

Nasze wymagania

  • uprawnienia operatora maszyn budowlanych i drogowych,

  • doświadczenie,

  • znajomość zagadnień bhp,

  • dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na czas nieokreślony,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • najnowsze maszyny budowlane (fabrycznie nowe),

  • serwisowanie maszyn budowlanych przez producenta (zgodnie z DTR),

  • pracę w firmie z polskim kapitałem działającej na rynku od 1995 roku,

  • wsparcie doświadczonego zespołu,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

DROKAN S.A.

Istotne znaczenie przywiązujemy do cech osobowości tj.: uczciwość, dokładność, skrupulatność, punktualność, lojalność.

CV prosimy przesyłać na adres: ul. Głuszyna 135, 61-329 Poznań

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przewiń do profilu firmy