Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Stacji Koagulacji i Oczyszczalni Ścieków

  • Michrów (pow. grójecki), mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukamy kandydatek i kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy:
    Zakład Produkcyjny w Michrowie k/Tarczyna
    Naszym pracownikom oferujemy:
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowana karta multisport)
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku
    • Miłą atmosferę w zespole

    Zakres obowiązków:

    • Obsługuje urządzenia i procesy oczyszczalni ścieków
    • Kontroluje proces uzdatniania wody (dekarbonizacja)
    • Wykonuje analizy  wody podczas procesu koagulacji.
    • Uzupełnia poziom reagentów w zbiornikach na stacji
      koagulacji i oczyszczalni ścieków
    • Odprowadza osad nadmierny z koagulatora i oczyszczalni.
    • Wykonuje analizy wody kotłowej
    • Wymienia wkłady w polisherach.
    • Płucze filtry piaskowe i węglowe
    • Kontroluje zawartość chloru w wodzie produkcyjnej
    • Wykonuje analizy ścieków
    • Przygotowuje mieszankę osadów  do odwadniania
    • Obsługuje prasę do odwadniania osadu
    • Dba o czystość pomieszczeń
      i obiektów w obszarach swej działalności
    • Wykonuje drobne naprawy sprzętu
      i konserwacje wchodzące w zakres
      działań eksploatacyjnych
    • Obsługuje wózek widłowy przyjmując dostawy
      chemikaliów i transportując je do stacji koagulacji
    Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Umiejętność obsługi urządzeń wykorzystywanych
      w gospodarce wodno-ściekowej,
    • Znajomość zasad miareczkowania,
    • Umiejętność obsługi pH-metru,
    • Umiejętność wykonywania prostych analiz
      fizyko-chemicznych,
    • Umiejętność posługiwania się sprzętem
      czyszczącym,
    • Znajomość zasad pracy w miejscach
      niebezpiecznych
      i z substancjami niebezpiecznymi,
    • Uprawnienia operatora wózka widłowego,
    • Umiejętność czytania instrukcji,
    „Administratorem danych jest odpowiedni pracodawca należący do Grupy PepsiCo, na rzecz którego prowadzony jest dany proces rekrutacyjny („Spółka”/ Oddział”) lub w stosunku do którego wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych w celach wykorzystania ich w dalszych rekrutacjach. Dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę/Oddział zgodnie z obowiązującym prawem w celach związanych z rekrutacją pracowników. Więcej szczegółów, w tym informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) znajduje się w Polityce prywatności dla kandydatów dostępnej na stronie www.pepsicopoland.com w zakładce „Ochrona Danych Osobowych”. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ochroną danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt ze Spółką/Oddziałem przy użyciu danych kontaktowych określonych w Polityce prywatności dla kandydatów”.