Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator stacji paliw

SHELL MOBILITY POLSKA Sp. z o.o.

  • Wejherowo

    Wejherowo, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie stacją paliw

  • kierowanie grupą około 10 pracowników w oparciu o obowiązujące standardy

  • motywowanie, wspieranie i szkolenie swojego zespołu

  • stałe działania celem osiągnięcia planowanego poziomu sprzedaży

  • efektywne wdrażenie aktualnych promocji wraz z monitorowaniem wyników

  • zapewnienie sprawności operacyjnej stacji paliw

  • budowanie pozytywnego wizerunku stacji

Nasze wymagania

  • posiadanie lub gotowość założenia własnej działalności gospodarczej

  • zaangażowanie w wyznaczone cele

  • bardzo dobra organizacja pracy - umiejętność identyfikacji priorytetów

  • doświadczenie w placówkach handlu detalicznego (sklep, restauracja, dyskont)

  • znajomość pakietu MS Office (Excel w szczególności)

To oferujemy

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę, w sprawdzonym modelu biznesowym

  • dużą samodzielność i swobodę w zarządzaniu zespołem pracowników

  • zdobywanie nowych umiejętności

  • możliwość samorealizacji i zdobywania wynagrodzenia uzależnionego od uzyskanych

  • wyników

  • system profesjonalnych szkoleń