Oferta pracy

Operator suwnic – bez doświadczenia

Grupa PCC

  • Henryka Sienkiewicza 4, Brzeg Dolny
    Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Grupa PCC

Henryka Sienkiewicza 4

Brzeg Dolny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa gospodarki paliwowej elektrociepłowni oraz gospodarki produktami paleniskowymi

  • obsługa suwnic bramowych, przenośników taśmowych, ładowarki kołowej

Podział czasu pracy
100%

Praca w głównej siedzibie w Brzegu Dolnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie mechaniczne

  • umiejętność organizacji pracy i współpracy w zespole

  • umiejętność racjonalnego wykorzystania maszyn i urządzeń

  • praca na w trybie dwuzmianowym.

Mile widziane

  • uprawnienia energetyczne gr.2 w zakresie obsługi oraz uprawnienia na obsługę suwnic bramowych lub koparko-ładowarki

  • doświadczenie przy obsłudze maszyn i urządzeń mechanicznych lub budowlanych

To oferujemy

  • gwarancja zdobycia uprawnień do obsługi suwnic finansowanych przez pracodawcę

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • wynagrodzenie i premie kwartalne płatne w terminie,

  • przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników

  • możliwość odbycia szkoleń interpersonalnych

  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport oraz studiów podyplomowych; siłownia i boisko na terenie firmy, Piknik integracyjny)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

3

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie do spółki PCC Prodex poszukujemy głównego technologa, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie projektów rozwojowych, tworzenie nowych systemów poliuretanowych oraz modyfikacja istniejących. Pracuj w miejscu, gdzie znajdziesz pole do dzielenia się swoimi pomysłami.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

PCC Rokita prowadzi działalność produkcyjno-handlową w ramach trzech strategicznych jednostek organizacyjnych. Są to: Kompleks Chloru, Kompleks Polioli oraz Kompleks Chemii Fosforu.