Operator suwnicy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-02-12
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2019-03-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy liderem na rynku prefabrykatów systemów stropowych z blisko 30-letnim doświadczeniem.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • Obsługa suwnic
    • Prace polegająca na rozładunku i załadunku elementów żelbetowych
    • Prowadzenie stanów magazynowych
    • Nadzór nad jakością elementów żelbetowych

    Wymagania:

    • Uprawnienia do obsługi suwnicy UDT
    • Wykształcenie zawodowe lub średnie
    • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku
    • Uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem
    • Sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków

    Oferujemy:

    Niezbędne narzędzia pracy,
    Podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
    Premie powiązane z zaangażowaniem oraz realizacją celów,
    Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z prężnie rozwijającym się zakładem produkcyjnym,
    Wsparcie przełożonych i dobrą atmosferę,
    Umowę o pracę i wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.