Oferta pracy

Operator suwnicy

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Szczekociny

    Szczekociny, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Transport detali oraz konstrukcji stalowych, betonowych

  • Sterowanie suwnicą z poziomu roboczego

  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania pracodawcy

  • Uprawienia UDT na obsługę suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia

  • Doświadczenie w obsłudze suwnic

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane

  • Mile widziane prawo jazdy Kat. T

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki

  • Pracę w systemie 3-zmianowym na terenie powiatu włoszczowskiego

  • Oferta dotyczy pracy stałej

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy