Operator Syropiarni

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

  • Staniątki (pow. wielicki)

    Staniątki (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca i zgodna z przyjętymi standardami obsługa urządzeń lub grupy urządzeń w obszarze produkcyjnym – w syropiarni

  • Regularne, terminowe i zgodne z wymaganiami przekazywanie danych z pracy linii do raportów.

  • Wykonywanie testów jakościowych produktów i surowców.

  • Koordynowanie działań w zakresie utrzymania ruchu w swoim rejonie (np. zlecanie prac i nadzór nad ich wykonaniem).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze linii produkcyjnych lub przy urządzeniach produkcyjnych.

  • Umiejętności techniczne.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

O Twoim nowym zespole

Jesteśmy rodziną liczącą ponad 28 tys. pracowników, z których każdy jest sekretnym składnikiem Coca-Cola HBC - jednego z największych producentów napojów na świecie. Nasza codzienna misja to dostarczanie ponad 600 milionom konsumentów wybranych marek, z gamy ponad 190 kultowych napojów, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy utalentowanym zespołem, który odnosi wybitne sukcesy codziennie ucząc się i zwyciężając w 28 krajach na 3 kontynentach, dzięki lokalnym zespołom, które silnie się wspierają.