Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator systemów bezpieczeństwa w biurowcu

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • rondo ONZ 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.

rondo ONZ 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie zadań ochrony,

  • utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracownikami i zarządzaniem kontraktem,

  • nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2/3 lata,

  • niekaralność,

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,

  • dokładność, rzetelność.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w systemie 12/24,

  • do wypracowania ok. 192 h,

  • biurowiec mieszczący się w ścisłym centrum Warszawy,

  • możliwość rozwoju i stałej współpracy,

  • pracę w pełnym pozytywnej energii zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i dobre warunki pracy.

Przewiń do profilu firmy