Oferta pracy

Operator Systemów Magazynowych

Arvato PolskaO firmie

  • Jasin (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann AG. Zatrudniamy ponad 70 000 pracowników w 40 krajach. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Operator Systemów MagazynowychNumer ref.: M3412

Zadania:

  • Zbieranie i analiza danych logistycznych niezbędnych do monitorowania kluczowych wskaźników efektywności
  • Sporządzanie zestawień i raportów
  • Opracowywanie i optymalizacja mierników logistycznych
  • Udział w inwentaryzacjach
  • Zarządzanie dokumentacją magazynową

Oczekiwania:

  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności Excel
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Zdolności analitycznych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Bepłatny
    autobus
  • Prezent
    urodzinowy
  • Umowa
    o pracę
  • Karta medyczna
    lub sportowa
  • Zakładowy fundusz
    świadczeń socjalnych
  • Akcje
    specjalne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy