Oferta pracy

Operator Systemów Magazynowych

Arvato Polska

  • Komorniki (gm. Komorniki)

    Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i analiza danych logistycznych niezbędnych do monitorowania kluczowych wskaźników efektywności,

  • sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby kadry zarządzającej magazynem,

  • opracowywanie i optymalizacja mierników logistycznych,

  • udział w inwentaryzacjach,

  • praca z dużą ilością danych w systemie magazynowym,

  • zarządzanie dokumentacją magazynową.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności Excel,

  • dobra znajomość systemu WMS,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • zdolności analityczne,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym + wybrane weekendy.

To oferujemy

  • możliwość nauki i rozwoju w obszarze logistyki oraz systemu SAP – wiele osób, które rozpoczynało pracę na tym stanowisku pracuje aktualnie jako Konsultanci SAP w naszej firmie :)

  • kompleksowe szkolenie wstępne w ramach wdrożenia,

  • darmowy transport pracowniczy z Poznania (Rondo Rataje) oraz Śremu (przez Bnin i Kórnik),

  • miesięczna premia za każdy ewentualny dzień pracy w weekend,

  • premia kwartalna za realizację uzgodnionych celów,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów (w tym językowych),

  • prywatna opieka medyczna i/lub karta sportowa,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • swoboda w zgłaszaniu i wdrażaniu własnych inicjatyw – jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i zapewnimy Ci przestrzeń do ich realizacji :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin