Logo Pracuj.pl

Operator Sztancy (Bobst)

Gi Group Poland S.A.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych Klientów, lidera rynku opakowań kartonowych w Polsce, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operator Sztancy.

Miejsce Pracy: Bydgoszcz

Firma oferuje wsparcie w relokacji dla pracowników rozpoczynających pracę w Bydgoszczy spoza woj. kujawsko-pomorskiego - możliwy zwrot kosztu najmu przez pierwsze 6 miesięcy.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie maszyny do produkcji (przezbrojenie) oraz sztancowanie
  • ustawianie, kontrola parametrów maszyny oraz jej konserwacja
  • prowadzenie procesu produkcji zgodnie z dokumentacją zlecenia produkcyjnego
  • dbałość o materiały powierzone do produkcji
  • współpraca z innymi pracownikami, głównie pod kątem optymalizacyjnym, technologicznym, jakościowym

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w obsłudze maszyn sztancujących (preferowane Bobst)
  • wykształcenie min. zawodowe
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • wsparcie w relokacji - dla pracowników rozpoczynających pracę w Bydgoszczy, spoza woj. kujawsko-pomorskiego - możliwy zwrot kosztu najmu przez pierwsze 6 miesięcy
  • premia miesięczna
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • dodatek za pracę w niedzielę
  • świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie wypoczynku, wyprawka szkolna)
  • pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • coroczne podwyżki inflacyjne uzależnione od inflacji w państwie oraz warunków finansowych firmy
  • darmowa kawa, przekąski i napoje oraz owocowe poniedziałki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka szkolna

Gi Group Poland S.A.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Aktualne oferty pracodawcy
OSZ/BYD/GG/09/2022/2022/9/126

Operator Sztancy (Bobst), wielkopolskie