Oferta pracy

Operator

Thales

  • Skarszewska 2, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Thales

Skarszewska 2

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Pracując jako Operator, będziesz uczestniczyć w procesie wytwarzania kart bankowych bądź dokumentów tożsamości. To dzięki Twojej pracy umożliwisz komuś korzystanie z bezpiecznej płatności w sklepie, wypłaty z bankomatu, czy podróży na wakacje. Aby stało się to możliwe, na co dzień Twoim zadaniem będzie:

  • Przygotowywanie urządzenia do produkcji

  • Weryfikacja ilości produktów na początku i końcu procesu przez ich przeliczanie

  • Przestrzeganie procesu produkcyjnego i zgłaszanie niezgodności

  • Przeprowadzanie samokontroli podczas produkcji

  • Korygowanie procesu produkcyjnego i techniczne utrzymywanie urządzenia

  • Raportowanie wyników w systemie oraz zgodnie z wytycznymi

  • Rejestrowanie pracy urządzenia w dzienniku urządzenia

  • Segregowanie odrzutów z produkcji

Nasze wymagania

  • Niezbędna jest Twoja dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej (również w nocy i weekendy)

  • Doświadczenie i znajomość obsługi maszyn produkcyjnych będzie dla nas cenne, ale zapraszamy również tych, którzy są chętni do nauki

  • Znajomość obsługi komputera nie musi być na poziomie eksperta, ale będzie potrzebna na co dzień w pracy z maszynami i podczas raportowania w systemie

  • Zdolności manualne, co nie oznacza, że musisz być od razu artystą, ale masz wprawną rękę do drobnych elementów

  • Poza tym, ważne będą takie cechy jak: spostrzegawczość, odpowiedzialność i samodzielność

To oferujemy

  • W naszej firmie polegamy na zaufaniu, wzajemnej pomocy i szacunku

  • Dbamy o bezpieczne i czyste warunki pracy

  • Decydując się na dołączenie do naszego zespołu, będziesz pracować w międzynarodowej firmie i brać udział w wytwarzaniu unikatowych produktów

  • Podpiszemy z Tobą umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Dołączysz do gotowego do współpracy zespołu i razem z nami będziesz tworzyć dobrą atmosferę

  • Czeka na Ciebie wdrożenie i przeszkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy

  • Będziesz pracować na 12-godzinne zmiany, co umożliwi Ci godzenie obowiązków zawodowych z prywatnymi, np. będą to dwie zmiany dzienne, następnie dzień wolnego, dwie zmiany nocne, trzy dni wolnego itd.

  • Otrzymasz możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego, np. poznania podstaw w zakresie pracy z komputerem w systemie Oracle. Pamiętaj, że wielu z naszych managerów zaczynało swoją karierę właśnie na stanowisku operatora

  • W zależności od wyników, możesz uzyskać miesięczną premię, a za swoje innowacyjne pomysły - nagrody finansowe

  • Dodatkowo oferujemy Ci szeroki wachlarz benefitów, tj. możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, współfinansowanie pakietu prywatnej opieki medycznej, gabinet lekarski na terenie zakładu, dofinansowanie dojazdu w przypadku osób zamieszkujących poza Tczewem zgodnie z polityką firmy, bezpłatny autobus w przypadku lokalizacji na Bałdowskiej, bezpłatny parking dla pracowników, dofinansowanie do obiadów 50% kosztów, możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych np. dodatki letnie, zimowe, karta Multisport, możliwość dołączenia do Klubu Biegacza.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • współfinansowanie obiadów

  • premia uzależniona od wyników produkcyjnych

  • nagrody finansowe za wdrożone usprawnienia

  • klub biegacza

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu, kliknij „Aplikuj” poniżej. Zostaniesz przekierowany do naszego systemu i poproszony o wypełnienie formularza. Jeśli Ci to ułatwi, w prawym górnym rogu możesz wybrać język polski z listy dostępnych. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

W razie trudności, zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Możesz też napisać lub zadzwonić: 506 375 226

Thales

Grupa Thales jest obecna w Polsce od 1992 roku i dostarcza swoim klientom zaawansowane technologiczne rozwiązania dla sektorów takich jak transport, wojskowość i obronność, tożsamość cyfrowa i cyberbezpieczeństwo oraz lotnictwo i kosmonautyka.

W 2019 Thales oficjalnie przejął firmę Gemalto świadczącą usługi w zakresie tożsamości cyfrowej i bezpieczeństwa w większości krajów na świecie.

W Tczewie znajduje się Centrum Kompetencji Produkcyjnej – dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane przy ul. Skarszewskiej i ul. Bałdowskiej wyposażone w innowacyjne maszyny produkujące karty bankowe i bezpieczne dokumenty. Jest to największy zakład produkcyjny w zakresie tożsamości cyfrowej i rozwiązań biometrycznych na świecie.

Przewiń do profilu firmy