Oferta pracy

Operator techniczny

Adamed Pharma S.A.

3 9004 400 brutto / mies.

Szkolna 33

Ksawerów (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • Realizację produkcji (wytwarzanie lub pakowanie leków) w zakresie: przygotowania urządzeń i pomieszczeń do procesu produkcji, przezbrajania obsługiwanych urządzeń, opieki nad procesem naważenia, suszenia i granulowania,

  • Wykonywanie planów higieny pomieszczeń i urządzeń produkcyjnych,

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,

  • Wykonywanie prac technicznych związanych z obsługą urządzeń konserwacja, drobnymi naprawami oraz regulacją urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, techniczne lub o profilu chemicznym,

  • Doświadczenie w pracy na produkcji w firmie farmaceutycznej,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany).

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Kafeterię szkoleń

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Zorganizowany transport do pracy lub parking

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne